JP WORKS Poland – Agencja Pracy – Poznań
JP WORKS Poland

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

O firmie

Forma zatrudnienia zwana pracą tymczasową jest w Polsce dosyć nową formą świadczenia pracy, aczkolwiek w wielu krajach Unii Europejskiej stanowi istotny odsetek wszelkich zawieranych umów o pracę.

Każdy rok zwiększa liczbę firm i przedsiębiorstw współpracujących z różnego typu agencjami pracy.

Agencja dysponuje pracownikami, którzy są pozyskiwani przez nią, zatrudniani a następnie oddawani do dyspozycji, by świadczyć pracę w innym przedsiębiorstwie – u Pracodawcy Użytkownika na czas przez niego określony.

Zapoznaj się z informacjami na naszej stronie internetowej, jesteśmy o tym przekonani, że również dla Ciebie znajdzie się tutaj odpowiednia oferta.

Satysfakcja pracowników i klientów stanowi dla nas najwyższy priorytet. Ponieważ tylko wówczas, gdy współgrają ze sobą wyobrażenia pracowników i wymagania klientów, osiągniemy pełną zaufania platformę działania dla wszystkich stron. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy, życzenia i uwagi.

Wyręczamy przedsiębiorców w procesie zatrudniania najlepszych kandydatów na oferowane stanowiska, zaś pracownikom pomagamy w zdobywaniu wymarzonej posady odpowiadającej kompetencjom i umożliwiającej dalszy rozwój.

Firma załatwia procedurę wizową.

A więc, na co czekasz? Już teraz rozpocznij z JP WORKS POLAND pomyślną przyszłość!